KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 17475268

nr 1747 5268

Gravyrer

3 st, 1800-tal, kolorerade, motiv av blommor. Bildmått: 23x17 cm, yttermått inklusive ram: 32x26 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 8 december 2025
kl 19:49:29

8/12 15:00:33 1      Vinnande bud